דף הבית >> מספרה

מספרה

את מחלקת המספרה מנהלות המעצבות אוקסנה ורונית עם צוות מסייע של כ-4 עובדות. המספרה מעניקה את מכלול השירותים והטיפולים המתקדמים ביותר וברמה הגבוהה ביותר. עיצובי שיער, פנים, תסרוקות ערב, תסרוקות לכלות, ומחלקת כימיה ברמה הגבוהה ביותר (צבע, גוונים, החלקת שיער, סלסול).
צוות המספרה עובר הדרכות וקורסים מקצועיים בארץ ובחו"ל ונמצא בשורה הראשונה עם טובי המעצבים בארץ. העיסוק הרב בהפקות אופנה מחייבת את צוות המספרה להתעדכן ולהכיר את הטרנדים והחידושים באופנת השיער העולמית והמקומית.
לקוחות המספרה נהנות מעיצובים חדשניים המשלבים ביחד טכניקות כימייה מתקדמות וגזירה מקצועית ואופנתית. הניסיון רב השנים מאפשר ללקוחותינו ליהנות מהידע הרב בעיצובים קלאסיים המשולבים בקווים מודרניים עכשוויים. לקוחות המספרה של רבקה זהבי נהנים מאפשרות לרכוש את מוצרי השיער האיכותיים ביותר במחיר הזול ביותר.
בנוסף אנו מציעים ללקוחותינו ייעוץ מקצועי ואישי כיצד לשמור ולטפח את השיער. בשטח המספרה נמצאת עמדת קוסמטיקה מקצועית המעניקה שירותי מניקור פדיקור, בניית ציפורניים, שעווה, וצביעה ועיצוב גבות. העובדה כי המספרה היא חלק אינטגראלי מרבקה זהבי פאות מאפשרת ללקוחות הסובלות מבעיות של נשירה ודלילות שיער לקבל ייעוץ מקצועי תוך כדי קבלת שירות מקצועי במספרה.
 

רבקה זהבי – HAIR FASHION

סניפים:

סניף ראשי רמת גן: רחוב הרא"ה 79
טלפון: 03-5797279
שעות הפתיחה סניף רמת גן –
א, ב, ד, ה 9:00-17:00
              ג - 9:00-19:00
              ו- סגור

סניף רעננה: רחוב אחוזה 130, מרכז אש,
טלפון: 09-7404456
שעות הפתיחה סניף רעננה –
א, ב ד ה  9:30-17:00
          ג- 9:30-15:00

על מנת לעמוד בהנחיות משרד הבריאות
ההגעה בתיאום טלפוני מראש

בניית אתרים - בראש שיווק ופרסום / כל הזכויות שמורות רבקה זהבי פאות

barosh jpg for story.jpg