דף הבית >> למען הקהילה

למען הקהילה

למען הקהילה רבקה זהבי

רבקה זהבי המיתולוגית שמקדישה את חייה לנושא הפאות ונושאת הדגל של "רבקה זהבי פאות ואופנת שיער", החברה הותיקה המובילה את טרנד הפאות בארץ ובעולם, מקדישה את זמנה הפנוי, מחוץ לעולם העסקים ואורות הזרקורים לתמיכה בנשים הסובלות ממחלת הסרטן, אשר בעקבות טיפולים חריפים סובלות מנשירת שיער מוגברת.
עולם הרפואה מכיר בחשיבות הדימוי האישי של חולות במחלות קשות. נשים הסובלות ממחלות אלו עוברות טיפולי כימוטרפיה ומתמודדות עם קשיים ואתגרים רבים, אשר אחד מהם הוא אובדן השיער כשהמראה המשתקף אליהן מדי יום בראי מונע מהן המשך פעילות יומיומית תקינה. בעזרתה של רבקה זהבי, על סמך נסיונה רב השנים, ומתוך רגישות והבנה אין קץ, מותאמות עבור אותן נשים פאות רפואיות בהתאמה אישית.
הפאות הרפואיות בנויות כך שנשים תוכלנה להשתמש בהן בנוחות וההתאמה המושלמת מאפשרת להן להמשיך בפעילות היומיומית מבלי לפתח רגשות שליליים. רבקה זהבי מקדישה את חייה לנושא הפאות. היא אחראית במידה רבה להתפתחות של אופנת הפאות והפיכת הפאה לאביזר אופנה נוח ומחמיא. 
נשים הזקוקות לפאה מסיבות רפואיות מוקירות את פעילותה למען חיזוק הדימוי האישי של האשה דווקא בתקופה קשה בה היא זקוקה לכל טיפה של אנרגיה חיובית על מנת להתגבר על מחלתה.
רבקה זהבי פאות ואופנת שיער מציעה מגוון עצום של פאות רפואיות וכל אשה הזקוקה לפאה מקבלת את הטיפול האישי וההתאמה המלאה לצרכיה בפיקוחה המלא של רבקה זהבי.