דף הבית >> פתרונות לשיער דליל ונשירת שיער

פתרונות לשיער דליל ונשירת שיער

פתרונות לשיער דליל

לא מעט נשים סובלות מתופעות של נשירת שיער או דלילות שיער, אשר משפיעות בצורה משמעותית  על הביטחון העצמי שלהן ובעקבות כך נוצרת פגיעה באיכות חייהן. ההתעסקות הרבה באובדן השיער והאכזבה מהמראה המשתקף במראה, פוגעים בתפקוד השגרתי היום יומי, שכן למראה שלנו השפעה רבה על הביטחון העצמי שלנו. אנשי מקצוע רבים מעידים כי "תופעה של דלילות שיער או נשירת שיער מובילה לביטחון עצמי ירוד אף יותר מנשים המעוניינות לבצע ניתוחים פלסטיים שונים בעקבות דימוי עצמי נמוך. ההשפעה של תוספות שיער על שיער דליל גדולה יותר וגורמת למראה צעיר ובריא יותר מכל ניתוח".

בניגוד לתופעת שיער דליל אצל גברים המתבטאת במפרצים ונשירה מהפדחת, תופעת דלילות שיער אצל נשים מתאפיינת בהתדלדלות השיער בכל חלקי הראש, וכתוצאה מכך ניתן לראות את הקרקפת בצורה בולטת.

פתרון הדבקת תוספות שיער לראש מתאימה בעיקר לגברים אך לרוב פתרון זה אינו מתאים לנשים משום  שהדבקה חוזרת ונשנית של תוספת השיער גורמת למריטה ותלישת שיער קיים ולאחר זמן מה נוצר נזק בלתי הפיך לשורש השערה דבר היוצר התקרחות קבועה.

ברוב מקרי דלילות השיער לא מומלץ להסתמך על תרופות ומשחות פלא אשר אינן פותרות את הבעיה, והפתרון האמיתי והטבעי ביותר לבעיות אלו הוא תוספות שיער. תוספת שיער העשויה משיער טבעי ואיכותי אשר משתלב בצורה מושלמת בטקסטורה ובגוון של השיער הקיים. תוספת השיער היא בעלת משקל קל ביותר וגודלה מותאם לכסות את האזור הבעייתי במדויק. תוספת השיער מוצמדת לשיער באמצעות מסרקונים מיוחדים והיא איננה גורמת נזק לשיער שמתחתיה. במקרים שבהם קיים חוסר שיער מוחלט, תוספת השיער מוצמדת לקרקפת ע"י דבק דו-צדדי.

שימוש בתוספות שיער אינו יוצר מגבלה ומאפשר לקיים אורך חיים, מלא, שגרתי ופעיל ללא כל שינוי.